کاهنده مصرف برق خانگی ، تجاری و صنعتی

دستگاه کاهنده برقبا نصب دستگاه Zmax میتوانید ۳۵% از برق مصرفی ماهانه به خروجی کنتور برق (به صورت موازی) خود را کاهش دهید. همچنین این دستگاه باعث افزایش طول عمر تمامی مصرف کننده های برقی شما میشود.
دستگاه Zmax از سه قطعه اصلی تشکیل شده است:
۱- خازن جهت از بین بردن توان راکتیو مصرف کننده های سلفی(ترانس ها، سیم پیچ ها، موتورهای الکتریکی) و جلوگیری از مصرف بیش از نیاز موتورها به هنگام استارت اولیه.
۲- اینورتر: جهت تبدیل جریان برق شهری به برق مصرفی خازن.
۳- استابلایزر: جهت محافظت و تامین ایمنی کلیه مصرف کننده های برقی. لامپ های کم مصرف در اکثر اماکن استفاده میشود. با اینحال در لحظه ورود دستگاه به مدار (به صورت موازی) حتی جریان راکتیو تولید شده توسط ترانس این لامپ ها نیز از بین میرود.
این دستگاه ضمن نصب آسان و قابل جابجایی با توجه به نتیجه آزمایشات توسط شرکت پژوهش صنعت آب و شرکت بهینه سازی مصرف برق بمدت ۲ سال وارانتی می‌گردد. طبق نظر کارشناسان شرکت سازنده طول عمر دستگاه‌ها را ۱۰ سال برآورد نموده اند. شرکت بهینه سازی مصرف برق به عنوان نماینده انحصاری فروش این دستگاه‌ها در ایران می‌باشد. این دستگاه با ایجاد کیفیت و صرفه جویی در مصرف انرژی برق و همچنین بالا بردن طول عمر دستگاههای مصرفی موجب جلوگیری از هدر رفتن سرمایه و ثروت می شود. بررسی های فنی آزمایش های علمی و مدل سازی های پیشرفته کامپیوتری در تولید این سیستم بکار گرفته شده تا این دستگاه در نهایت کارایی و بالاترین استانداردهای روز دنیا بتواند به گونه ای موثر و مناسب تا ۳۵ درصد در مصرف برق صرفه جویی نماید .
نحوه ی کار دستگاه zmax تمامی مصرف کننده های الکتریکی دارای الکتروموتور و سیم پیچ هستند ماشین لباسشویی ، یخچال ، کولر های آبی و گازی ، لامپ های فلورسنت (کم مصرف) و غیره در هنگام کار نوسانات اضافی و مضر (هارمونیک) را در شبکه برق مصرفی به وجود می آورند که در نتیجه باعث بالا رفتن هزینه برق مصرفی شده و کاهش طول عملکرد دستگاه ها را نیز به همراه دارد.
این دستگاه هنگام عملکرد به طور خودکار با اندازه گیری و اصلاح لحظه به لحظه پارامترهای الکتریکی نظیر ولتاژ ، جریان ، هارمونیک ، ضریب قدرت و خنثی سازی فرکانسهای اضافی ضریب توان برق مصرفی را به حد ایده آل می رساند که باعث کاهش هزینه برق مصرفی در حدود ۳۵ درصد می شود. به این ترتیب شما فقط هزینه توان مفید مصرفی را می دهید و به پایداری سیستم برق منزل خود و شبکه کمک میکند. دستگاه کاهنده مصرف برق قابل اتصال به هر فاز رشد روز افزون تکنولوژی در جهان یکی از ویژگی های قرون اخیر می باشد، و این دستگاه یکی از تکنولوژی هایی است که در بسیاری از کشورهای جهان بکار گرفته شده است و دارای بالاترین استانداردهای روز دنیا می باشد. استفاده از خازنها به عنوان تولید کننده بار راکتیو به منظور تنظیم و کنترل ولتاژ و جلوگیری از نوسانات قدرت در شبکه ها و تصحیح ضریب قدرت در مصرف کننده ها به علت ارزانی و سادگی سیستم آن، بسیار متداول است. این شرکت تنها شرکت انحصاری تهیه و توزیع دستگاه استاندارد کره ای Zmaxدر ایران می باشد. با نصب دستگاه Zmax می توانید حداقل ۳۵% از برق مصرفی ماهانه به خروجی کنتور برق (به صورت موازی) خود را کاهش دهید. همچنین این دستگاه باعث افزایش طول عمر تمامی مصرف کننده های برقی شما می شود. این دستگاه تنها خازن ژله ای موجود در ایران است که دارای اینورتر (inverter) و ترمینال (terminal) می باشد و با اندازه گیری و اصلاح لحظه به لحظه پارامترهای الکتریکی نظیر ولتاژ، جریان هارمونیک، ضریب قدرت و خنثی سازی فرکانس های اضافی ضریب توان برق مصرفی را به حد ایده آل می رساند که باعث کاهش هزینه برق مصرفی در حدود۴۰-۳۵ درصد می شود. به این ترتیب شما فقط هزینه توان مفید مصرفی را می دهید و به پایداری سیستم برق و شبکه کمک می کنید.
میزان صرفه جویی بستگی به نوع وسایل مورد استفاده داشته و برای وسایل دارای بارهای سلفی مانند موتورهای الکتریکی و ترانس ها بیشترین اثر بخشی و کارایی را دارد. قابل استفاده در: منازل، مدارس، ادارات، بانک ها، مراکز پزشکی، دفاتر فنی، فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، سالن ورزشی، رستوران ها ، کارگاهها ، کارخانه ها و صنایع صاحب سبک . با نصب دستگاه کاهنده مصرف برق این شرکت، از مصرف غیر عادی انرژی و پرداخت هزینه اضافه جلوگیری کنید.
با دستگاه کاهنده مصرف برق Zmax در هزینه برق صرفه جویی کنید ساخت کشور کره جنوبی با تکنولوژی و کیفیت بالا دارای ۴ گواهی استاندارد از شرکت های معتبر اروپایی CЄ- СQС- ROSH- UL دارای بیمه کارآفرین و کارت طلایی جهت سفارش و تهیه این دستگاه بسیار موثر با ما تماس بگیرید .
نمایندگی فروش در گیلان: مهندس میرزایی و حسن زاده :دستگاه کاهنده برق تکنسین فنی برق: بهمن نوعی ۰۹۱۱۳۴۹۲۴۷۷
جهت خرید به سایت معتبر ایسام مراجعه فرمایید.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*